Veletržní marketing
Prezentujte se na veletrhu efektivně

Našim klientům nabízíme pomoc při marketingové přípravě veletrhu. Provedeme Vás vším, co je potřeba před veletrhem zařídit a obstarat. Ukážeme Vám, jak z veletrhu vytěžíte to, pro co jste si přišli. Nebudeme to dělat za Vás, ale zvládnete to pod naším vedením sami.

 Součástí veletržního marketingu je systém využívající CRM systém, který  komunikuje s marketingovým softwarem. Využití je však mnohonásobně větší, než "pouze" příprava na veletrh. Naučíme Vás jak efektivně komunikovat se svými stávajícími a potenciálními zákazníky, zaznamenávat data z obchodních jednání, či provádět a vyhodnocovat průzkumy a získávat tak nové poznatky přímo od Vaší cílové skupiny. Zjistíte jak tyto informace použít pro Vaši propagaci na veletrhu i mimo veletrh. 

Ani na samotném veletrhu nebudete nepřipravení. Připravíme Vám stánek přesně podle Vašich požadavků, se kterým na veletrhu vyniknete. Podle požadavků lze stánek i vybavit. V případě stavby svépomocí Vám, v případě zájmu, může pomoci náš vedoucí montáže, aby vše šlo hladce.

Pokud je Vaším hlavním motivem účasti na veletrhu získání kontaktů, můžete využít i workshopu, který vznikl ve spolupráci s naší partnerskou firmou, která se zabývá firemním vzděláváním. Tento workshop se nastavuje individuálně dle každého klienta. Výsledkem je pak násobný nárůst získaných relevantních kontaktů z veletrhu.