Stín na terase

Zastíníme Vaši terasu

Zastínění Vaší terasy můžeme dosáhnout dvěma způsoby. Použitím Membránové konstrukce nebo Stíněním. Oba způsoby se liší především použitím. Membránová konstrukce je bytelnější a přizpůsobena pro celoroční použití. Stínění je určeno na sezónní použití. 

Stínící textilii v obou provedeních jsme schopni tvarovat v 3D prostoru podle požadavků klienta, což umožní realizaci individuálních designových řešení. Buďte jedineční!

Membránová konstrukce

Membránová konstrukce se využívá pro celoroční použití. Její konstrukce a provedení umožňuje držet textilii vypnutou i při dešti nebo při těžké sněhové pokrývce. 

Stínění

Stínící textilie je určena na sezónní použití. Na stínění můžeme použít dva druhy materiálu. Prvním materiálem je nepromokavá textilie, která ochrání i před deštěm. Druhým materiálem je síťovaná textilie, která stíní před sluncem, ale déšť propouští.

Při návrhu a realizaci úzce spolupracujeme se společnostmi flauta s.r.o./ stany haly Kunovský s.r.o., jejíchž jsme distributorem v oblasti zastínění teras a membránových konstrukcí. Tyto společnosti se zabývají zastíněním teras a membránovými konstrukcemi přes 20 let.

Samozřejmostí je individuální přístup a prémiová kvalita.


Mám zájem o více informací pro jedinečné zastínění mojí terasy: