Reference

Filip Adam

International Sales Manager

"Naši zkušenost s firmou Fiveco s.r.o. hodnotíme velmi pozitivně. Rychlost jednání , ochota a přístup p. Janečka je v dnešní době hodně velkým plusem. Vše bylo splněno a nachystáno v domluveném termínu s dostatečnou časovou rezervou. p. Janeček je opravdový profesionál ve svém oboru, se kterým je radost spolupracovat. Těšíme se na další spolupráci. "

Jana Leinweberová

Marketing Manager

"Společnost Fiveco jsme oslovili na doporučení a byla to opravdu dobrá volba. Pan Janeček vždy ochotně zodpověděl veškeré dotazy, pomohl najít nejlepší řešení pro naše potřeby, upozornil nás na drobnosti, které je dobré při zařizování veletrhu pohlídat, a po odsouhlasení finální verze stánek dodal na čas a ve vysoké kvalitě. Díky řešení, které nám společnost nabídla, byl stánek nepřehlédnutelný a krom požadované pozornosti splňoval i naše požadavky na vybavení. I díky profesionálnímu zpracování stánku považujeme účast na veletrhu IWA 2019 za velmi úspěšnou. "

David Grbavčic

Project Manager

"Čekala nás první konference s novými produkty a chtěli jsme perfektní prezentaci, na kterou jsme měli omezený rozpočet. Potřebovali jsme se spolehnout na profesionální realizaci. Velké díky panu Janečkovi a jeho týmu za skvěle odvedenou práci a vstřícné jednání. Vše bylo jak jsme se domluvili, kvalitní tisk bannerů, skvělý servis a komunikace v průběhu celé zakázky. S naší prezentací na konferenci jsme byli maximálně spokojení a stánek vypadal opravdu pěkně. Děkujeme. "