Půjčovna veletržních stánků

Cenově výhodnější alternativa

Vždy se snažíme našim zákazníkům maximálně vyjít vstříc. 

Nabízíme Vám alternativu, která je finančně méně náročná než nákup veletržních stánků - a to sice vypůjčení veletržních stánků.Výstavní stánky připravíme dle Vašich požadavků, nebo si můžete vybrat z nabídky standardní realizace

O co se jedná?

Ať už Vám zakoupení drahého výstavního stánku nedovoluje rozpočet, nebo si zkrátka stánek nechcete pořizovat z nějakého důvodu, máme pro Vás ideální řešení. Pronájem veletržních stánků je vhodné především pro zákazníky, kteří si jsou schopni a ochotni naše jednoduše rozebíratelné stánky sami postavit.

Jak to probíhá?

Zvolením varianty půjčení veletržních stánků ušetříte podstatnou část prostředků. Současně Vám zajistíme veškeré příslušenství a personalizované vybavení, jehož realizace probíhá na míru. Při následujícím půjčení stánku tak Vaše náklady budou opravdu velmi nízké.

Detaily půjčovaných veletržních stánků

Všechny námi nabízené rozkládací veletržní stánky jsou koncipovány s využitím hliníkové konstrukce, do které jsou zasazeny textilní bannery. Hlavní předností tohoto řešení je snadná stavba stánku, kterou zvládnou dva lidé. Ke stavbě navíc není potřeba téměř žádného vybavení.
Složený stánek je možné odvézt krátkou dodávkou (max. délka dílů je 2,5 m). Jednotlivé bannery lze jednoduše vyměnit dle místa výstavy (např. ČR/zahraničí) nebo zaměření výstavy (jiný typ produktů a cílové skupiny).

Základní a volitelné vybavení veletržních stánků

Realizace výstavních stánků standardně provádíme se zamykatelným zázemím (shrnovacími dveřmi). Dále jsme k pronájmu výstavních stánků schopni zapůjčit také stůl, židle, osvětlení, držák TV apod.
Rozvod elektrické energie ke světlům a zásuvkám je zajištěn prostřednictvím prodlužovacích přívodů.
Samozřejmostí je výroba bannerů dle vašich grafických podkladů. Případně zpracujeme návrh potisku a přípravu podkladů pro potisk banneru. Možné je rovněž dodání koberce v odstínu dle vzorníku. A mnohem víc. Prostě vše, co si zamanete.

Nejdůležitější výhody

  • Plnohodnotný veletržní stánek za podstatně nižší náklady
  • Jednoduchá logistika a manipulace
  • Stánek, který si můžete jednoduše postavit sami, čímž budou Vaše náklady ještě o něco nižší
  • Stánek lze přizpůsobit Vašim požadavkům
  • Profesionální vybavení