Prezentační systémy

jednoduchost a skladnost

Rozebíratelné systémy snadno přizpůsobíme vašim potřebám, co se týká designu, velikosti i tvaru. Tyto výstavní systémy tak využijete pro prezentaci více produktů.

Vyberete si u nás hned ze dvou možností

Stánky Textil line

Stánek Textil line se skládá z hliníkové konstrukce a textilních bannerů. Po složení konstrukce do požadovaného tvaru se do speciálních lišt uchytí textilní reklamní banner. Celá montáž probíhá bez použití nářadí a jej jen o trošku náročnější než montáž stánku Magnetic line.

Standardizované segmenty jsou o délce 800 mm, ale zakázkově lze dodat i jiné potřebné rozměry. Po demontáži se stánek složí do tašek s kolečky
a je možno jej přepravovat v osobním vozidle.

Výhody:

  • Snadná montáž
  • Malé transportní rozměry

Stánky Magnetic line

Tento stánek se pyšní unikátním systémem konstrukce segmentu, který umožňuje ohýbání segmentu až do úhlu 180 stupňů. Velikost stánku je tedy dána počtem a tvarem segmentů, kdy každý ze segmentů disponuje šířkou 800 mm.

Tvar stánku je možno upravit podle aktuální potřeby pouhým ohnutím segmentu. Grafika je natištěna na plastových pásech, které jsou uchyceny na konstrukci pomocí jednoduchých úchytů a magnetických pásků. Je možno použít libovolné množství segmentů a grafika na segmentech lze libovolně kombinovat.

Stavba systému je uživatelsky velmi příjemná a zvládne ji jedna osoba bez nářadí a velkých fyzických dispozic. Systém je uložen v taškách opatřených kolečky pro snadnější manipulaci. Po demontáži je možno stánek přepravovat v osobním vozidle.

  • Velmi snadná montáž
  • Malé transportní rozměry
  • Možnost ohnutí stěny dle potřeby