Octanorm je mrtvý! Ať žije octanorm!

12.10.2019

Parafrází slavného výroku bychom chtěli uvést úvahu o současném využití u nás asi nejznámějšího a nejpoužívanějšího výstavního systému.
Stánek = Octanorm


Tento systém se objevil na našich výstavištích již dávno za socialismu a díky svým výhodným vlastnostem zaplavil snad všechny výstavy a veletrhy, kde se používají veletržní stánky. Čas se však nedá zastavit a i Octanorm se řadí mezi velmi funkční, ale designově již nestíhající systémy. Dnes ho na výstavištích uvidíme především u stánků, které si nedělají nárok na umístění v soutěži Designový stánek roku a běžně jej využívají především vystavovatelé, kteří preferují cenu před designem.

Někteří vystavovatelé se snaží Octanorm vylepšit různými potištěnými plachtami, nebo panely Octanormu polepí nálepkou. Výsledek je o něco lepší, ale moderně vyhlížející stánek tyto úpravy nenahradí.

Známe řešení...

Dobrá zpráva je, že není naprosto nezbytné se zbavovat tohoto funkčního systému.

Naše společnost vyvinula sadu speciálních úchytů, díky kterým využijeme stávající Octanorm jako nosnou konstrukci a pomocí těchto úchytů na konstrukci upevníme speciální bannerové lišty, do kterých vložíme celoplošný banner. Banner, stejně jako celou redesignovou sadu můžeme použít násobně a přitom stěny stánku vypadají jako při použití nového konstrukčního systému.

Budiž světlo

Pro náročnější zákazníky můžeme doplnit Octanormovou konstrukci o prosvětlenou stěnu a ty úplně nejnáročnější plně uspokojí prosvětlený box.

Jako třešničku na dortu můžeme stánek doplnit i samostojným jedno nebo oboustranným prosvětleným boxem.

 

Ať žije Octanorm!

Nabízíme tedy řešení, díky kterému při relativně nízkých nákladech dosáhneme naprosto designově moderního vzhledu stánku. Náš stánek si můžete zakoupit nebo jen pronajmout. Případně si můžete zakoupit nebo pronajmout pouze redesignovou sadu. Tak nám zavolejte nebo napište.


Chcete poradit se stánkem nebo jednotlivými oblastmi (nejen) veletržního marketingu nebo jenom něco zkonzultovat? Zavolejte nám! Nevíme všechno, ale uděláme, co můžeme, abychom Vám byli užiteční. 

Přečtěte si jako první, co je nového